У Дніпровському та Дарницькому районах Києва сталося аварійне відключення електроенергії, через що частина мешканців тимчасово залишилася без світла.
Про це повідомляє компанія YASNO.
За інформацією енергетиків, причиною відключення стала аварія в електромережах. Наразі фахівці працюють над відновленням електропостачання.
Світло має повернутись в домівки киян до 16:00.
Енергетики просять зберігати спокій та стежити за офіційними повідомленнями щодо перебігу аварійно-відновлювальних робіт.
Читайте також: На пошкодженому російським обстрілом Успенському соборі вже закрили близько 70% даху
Нагадаємо, у Києві не працює фунікулер.


