На Оболоні стартував літній кінопроєкт — безкоштовний автокінотеатр просто неба. Щосуботи о 20:00 біля «Сільпо» на гостей чекають покази українських фільмів не виходячи з автомобіля.
Глядачі можуть насолоджуватися кіно, сидячи зручно у власних кріслах, а звук транслюється на радіохвилі 93.3 FM. Для цього необхідно налаштувати приймач у машині.
Наступний показ заплановано на 27 червня, 20:00. Відвідувачі подивляться сімейну стрічку «Песики», яку взимку можна було знайти в кінотеатрах Києва. .

Про що романтична комедія: Яна стає жертвою закляття: кожен чоловік, з яким вона переспить, перетворюється на собаку. Це змушує її переглянути життя.

Наступні покази цього літа відбуватимуться щосуботи о 20:00 за адресою Пр. Володимира Івасюка, 12п.
Варто нагадати, що розквіт автокінотеатрів просто неба припав на 1950–1960-ті роки у США. Найстаріший діючий майданчик країни — Shankweiler’s Drive-In у Пенсільванії, який продовжують модернізувати та підтримувати досі. У перших кінотеатрах такого типу звук транслювався через дротові динаміки, що чіплялися на вікно, або спеціальні радіоприймачі, зараз аудіо найчастіше передається через FM-хвилю прямо в магнітолу автомобіля.
Під час пандемії коронавірусу в усьом світі стався бум на використання подібного методу перегляду фільмів та відпочинку.
Найбільша мережа drive-in у Європі діє у Німеччині. Поодинокі або мережеві автокінотеатри працюють у Великій Британії, Канаді, Австралії, Бельгії та інших державах, часто використовуючись для ретро-показів або тематичних фестивалів.



