На Полтавщині мера міста підозрюють у незаконній передачі промислових земель під городи

Міський голова отримав підозру.

Про це повідомили у Нацполіції.

Упродовж 2021–2025 років очільник міста налагодив механізм передачі земельних ділянок комунальної форми власності у користування фізичним особам та підприємствам для ведення сільськогосподарської діяльності.

І це попри те, що ці землі були відведені для промислових потреб, їх фактично використовували для городництва, вирощування культур і розведення великої рогатої худоби. Для оформлення таких правовідносин сторони використовували договори тимчасової оренди та договори про співпрацю.

Шкода від використання земельних ділянок не за цільовим призначенням склала 1,4 млн грн. Що ж стосується неналежного нарахування орендної плати, то через дії посадовця місцевий бюджет недоотримав ще понад 2,1 млн грн.