СБУ вдруге за місяць атакувала нафтоперекачувальну станцію, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки України заявила про повторне ураження нафтоперекачувальної станції «Второво» у Володимирській області РФ, яка є одним із ключових вузлів транспортування нафтопродуктів до Москви.

Як повідомляє СБУ, удар завдали воїни Центру спеціальних операцій «Альфа» в межах 40-денної операції впливу на території Росії, що реалізується за завданням президента Володимира Зеленського.

За даними спецслужби, станція «Второво» входить до структури АТ «Транснефть-Верхняя Волга» та забезпечує перекачування світлих нафтопродуктів як до внутрішніх споживачів, так і до експортних портів.

Зокрема, через неї транспортується дизельне пальне до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідки — на великі нафтобази навколо російської столиці. Також об’єкт використовується для постачання нафтопродуктів через порти Балтійського моря.

За попередньою інформацією, українські безпілотники влучили в технічні будівлі станції, після чого на об’єкті сталася детонація.

У СБУ нагадали, що попереднього разу станцію «Второво» атакували 10 червня.

У спецслужбі наголосили, що й надалі проводитимуть операції проти стратегічних об’єктів, які забезпечують функціонування воєнної економіки РФ.

«Ворог повинен відчути наслідки своєї агресії не лише на полі бою, а й у власному бюджеті, логістиці та експортних доходах. Кожен уражений об’єкт — це зменшення ресурсів для ведення війни та вища ціна, яку кремль змушений платити за продовження агресії», — йдеться у повідомленні в СБУ.

Читайте також: Росія перекидає системи ППО до Москви та Керченського мосту — Зеленський

Нагадаємо, минулої ночі ракети FP-5 «Фламінго» уразили завод «Тітан-Барикади» у Волгограді.