У ніч проти вівторка одразу на шести локаціях у Броварах палали сміттєві контейнери.
Про це повідомив мер міста Ігор Сапожко.
«Зважаючи на велику кількість майже одночасного загорання та те, що усі осередки займання розташовані в одному мікрорайоні – 5 на бульварі Незалежності та 1 на вулиці Героїв УПА, мова може йти про умисний підпал», – зазначив він.


За його словами, у поліцію подали відповідні заяви, обсяги збитків наразі встановлюються.
«Дуже прикро, що в такий непростий час знаходяться люди, які бездумними діями завдають шкоди комунальному майну і, відповідно, місцевому бюджету», – наголосив міський голова.
Раніше «ВК» писав, що двоє чоловіків підпалили генератор та заклали вибухівку біля столичного інституту.


