У найближчі дві години та до кінця доби 22 червня в Києві й Київській області очікується гроза. У зв’язку з погіршенням погодних умов оголошено І рівень небезпечності (жовтий).
Про це повідомляє Український гідрометцентр.
За даними синоптиків, по області в окремих районах можливий град та шквали 15-20 м/с.
Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту.
Під час грози фахівці рекомендують:
- Не стояти біля рекламних щитів, ліній електропередачі та великих дерев;
- Не паркувати автомобілі поруч із високими деревами та металевими конструкціями.
Куди звертатись у разі надзвичайних ситуацій
У разі підтоплення проїжджої частини чи тротуарів звертайтесь до диспетчерської КК «Київавтодор»: (044) 284-74-19.
Якщо впало дерево або зламалися гілки, телефонуйте до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд»: (044) 272-40-18.
При загрозі життю через падіння дерев чи гілок — дзвоніть рятувальникам: 101 або (044) 430-37-13 (КАРС).
У разі травмування людей — негайно телефонуйте 103.
Про несправність світлофорів чи дорожніх знаків повідомляйте за номером: 050-387-35-42 (Центр організації дорожнього руху).

Читайте також: У Києві та області 23 червня вночі можливий короткочасний дощ
Нагадаємо, два райони Києва залишились без світла через аварію.


