У понеділок близько 11 у столиці був тимчасово призупинений рух фунікулера.
Про це повідомляє «Київпастранс».
Як зазначається, транспорт не працює через відсутність електропостачання.
Що саме стало причиною вимкнення світла – невідомо.
«Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння», – зазначили у транспортному підприємстві.
Тож, пасажири, які звикли користуватися фунікулером, тепер вимушені прогулятися містом у спеку.
Нагадаємо, фунікулер у Києві з’єднує історичне Верхнє місто та Поділ. Він прокладений схилом Володимирської гірки з гарним видом на Дніпро.


