У Київській області та столиці на початку тижня утримуватиметься спекотна погода з опадами.
Про це повідомляє Укргідрометцентр.
У понеділок у регіоні спостерігатиметься мінлива хмарність, пройдуть короткочасні дощі, по області місцями грози.
Вітер переважно північно-західний – 7-12 м/с.
Температура по області становитиме 26-31°С.
У Києві очікується близько 30°С.
Раніше «ВК» писав, що весна у Києві увійшла до двадцятки найтепліших за всю історію спостережень.


