Вранці у четвер росіяни вдарили по автозаправній станції у Запоріжжі.

Про це повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

«Дим, який бачать запоріжці – ворожа атака по АЗС», – поінформував він.

За його словами, ворог атакував місто безпілотниками.

Нагадаємо, днем раніше російський дрон також вдарив по території автозаправної станції в одному з районів Запоріжжя. Внаслідок атаки загорілися дві автівки.