276 днів пекла: троє захисників вийшли з позиції на одному з найгарячіших напрямків Донеччини

276 днів тримали оборону троє бійців підрозділу КОРД (стрілецький).

Про це ідеться у повідомленні Нацполіції.

Дев’ять місяців під постійними ворожими обстрілами, під гуркіт артилерії та атак дронів вони виконували бойові завдання на передовій. Далеко від рідних, часто без зв’язку та звичних умов життя, бійці на псевдо Стак, Назар і Зять продовжували боронити країну та підтримувати своїх побратимів.

Щодня спецпризначенці дивилися в очі небезпеці, стримуючи ворога та утримуючи позиції. Навіть після поранень вони не втрачали бойового духу та продовжували виконувати поставлені завдання.

«Було поранення в ногу під час влучання ворожого FPV майже впритул. Осколки влучили в обидві ноги, руки, тіло і трохи в обличчя. Думка була – а що далі? Вже все? Ні, не все…» , – розповідає Назар.

Нині бійці мають можливість відновити сили після тривалого виконання бойових завдань та побачитися з рідними.

До слова, ССО знищили залізничний міст через Північнокримський канал у Криму — відео.