На Вишгородщині правоохоронці встановили чоловіка, який, за даними слідства, підпалив два автомобілі поблизу приватного будинку.
Йдеться про 52-річного чоловіка, який через побутовий конфлікт із потерпілою використав паливно-мастильні матеріали та підпалив автомобілі Volkswagen і Ford.
Читайте також: СБУ, ДБР та ОГП викрили Сівковича і його спільників на привласненні понад 21 га землі у Києві
Обидва транспортні засоби були припарковані біля приватного будинку. Внаслідок пожежі машини повністю згоріли.
За попередніми даними, фігурант є військовослужбовцем, який самовільно залишив військову частину.
Правоохоронці продовжують встановлювати всі обставини інциденту.


