На Київщині викрили схему розкрадання понад 2 млн грн, виділених на ремонт реабілітаційного центру для ветеранів «Циблі». У привласненні цих коштів підозрюють підозру п’ятьох учасників організованої групи, яких підозрюють у привласненні понад 2 мільйонів гривень бюджетних коштів, виділених на ремонт реабілітаційного центру для ветеранів «Циблі» на Київщині.
Про це повідомляє поліція Київської області.
За даними слідства, організатором схеми був директор державного підприємства, який залучив до протиправної діяльності свого заступника, колишнього директора реабілітаційного центру, керівників підрядних організацій, інженера технічного нагляду та інших довірених осіб.
Слідчі встановили, що під час виконання будівельних і ремонтних робіт на об’єктах центру, де проходять лікування та реабілітацію ветерани війни, фігуранти систематично завищували обсяги виконаних робіт, вартість будівельних матеріалів та вносили неправдиві відомості до актів приймання.


Для легалізації схеми був залучений інженер технічного нагляду, який підписував документацію без фактичної перевірки якості та обсягів виконаних робіт.
Попередньо встановлено, що внаслідок таких дій державі було завдано збитків на суму понад 2 мільйони гривень.
Крім того, слідство з’ясувало, що директор державного підприємства фіктивно працевлаштував двох осіб із подальшим оформленням бронювання від мобілізації.
П’ятьох підозрюваних затримали. Їм інкримінують перешкоджання законній діяльності Збройних сил України, заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, а також легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом.
Наразі тривають слідчі дії. Правоохоронці встановлюють інших осіб, які можуть бути причетні до схеми.

Читайте також: Двоє чоловіків підпалили генератор та заклали вибухівку біля столичного інституту
Нагадаємо, киянин ошукав волонтера на 30 тисяч доларів під приводом продажу дронів для ЗСУ.


